Volba profesionálů: Littmann fonendoskopy


 • Detailní pohled na pediatrickou stranu fonendoskopu 3M Littmann Cardiology III s těsněním Littmann Quality.

  Zde jsou důvody široké oblíbenosti fonendoskopu 3M™ Littmann®.

  Každý fonendoskop Littmann přináší přední inovace v oboru, konstrukční řešení, technologicky vyspělé materiály, precizní provedení, i vysokou úroveň důsledné kvality, kterou jiné značky jen tak nenapodobí.

  Naše interní zkoušky odhalily, že fonendoskopy některých značek se navzájem velice liší, pokud jde o hladinu zvuku, hmotnost a kvalitu výroby. Fonendoskopy Littmann jsou navrženy podle striktního postupu s řízením kvality, který umožňuje dosáhnout vysoké úrovně konzistence. To znamená, že u fonendoskopu Littmann, který si vyberete, bude zajištěna konzistentně vysoká úroveň výkonnosti.


Od hrudní sondy až po ušní olivky – zde jsou důvody výjimečnosti fonendoskopů Littmann:

 • Kruhová zelenomodrá ikona hrudního snímače fonendoskopu Littmann a zvukových vln.

  1. Vysoká akustická citlivost se u jednotlivých modelů liší a umožňuje provádět obecná tělesná vyšetření i podrobná auskultační vyšetření za účelem stanovení diagnózy.

 • Kruhová zelenomodrá ikona laditelné membrány fonendoskopu Littmann.

  2. Laditelné membrány jsou vynálezem společnosti 3M, který umožňuje poslouchat zvuky o různých frekvencích bez nutnosti změny polohy hrudního snímače.

 • Kruhová zelenomodrá ikona měkce těsnících ušních olivek fonendoskopu Littmann.

  3. Těsně přiléhající a měkce těsnící ušní olivky padnou každému uživateli a zajišťují skvělou akustickou těsnost a pohodlné nošení. Ušní olivky se pevně nacvaknou na ušní trubičky pro zajištění bezpečnosti.

 • Kruhová zelenomodrá ikona ušních trubiček fonendoskopu Littmann.

  4. Upravitelná hlavová sada se snadno upraví tak, aby dobře seděla a umožňovala pohodlné nošení každému jednotlivci. Zahnuté ušní trubičky jsou upraveny podle tvaru zvukovodů tak, aby umožňovaly pohodlné používání a maximální přenos zvuku.

 • Kruhová zelenomodrá ikona trubiček a vidlice fonendoskopu Littmann.

  5. Hadičky nové generace zajišťují zdokonalenou odolnost proti působení kožního mazu a alkoholu, a tím dosahují delší životnosti. Jsou také méně náchylné ke vzniku skvrn. Neobsahují latex z přírodního kaučuku ani ftalátové změkčovací přísady.

 • Kruhová zelenomodrá ikona hrudního snímače fonendoskopu Littmann.

  6. Přesné hrudní snímače jsou navrženy tak, aby umožňovaly dosáhnout vynikající kvality zvuku a současně byly odolné proti pádu, škrábancům a chemickým látkách běžným v nemocničním prostředí.

 • Zelenomodrá ikona stupnice váhy s ukazatelem, který ukazuje nízkou hmotnost.

  7. Odlehčené provedení. Fonendoskopy Littmann patří tradičně mezi nejlehčí vyráběné fonendoskopy. Každá součást přispívá k pevnému a odlehčenému provedení, aniž by docházelo ke zhoršení kvality zvuku.