Učte se s fonendoskopy 3M™ Littmann®

Kdo víc slyší, víc se dozví.

Učte se s fonendoskopy 3M™ Littmann®
Zvolte si 3M™ Littmann® fonendoskop přesně podle svých potřeb.

Vyberte si kvalitní fonendoskop, který vám pomůže naučit se naslouchat.

Víte sami, že znalost práce s fonendoskopem má zásadní význam pro vaši schopnost účinně posoudit a sledovat pacienty a že tato dovednost vyžaduje hodně cviku. Začněte s fonendoskopem určeným k učení, který má akustiku na profesionální úrovni, pomůže vám od samého začátku a v dalších letech odvede dobrou službu. 3M™ Littmann® fonendoskopy představují prvotřídní volbu pro studenty i lékaře a profesoři je doporučují pro školní i klinickou praxi.

Modely fonendoskopů Littmann vhodné pro studenty, kteří hledají vysoce kvalitní a spolehlivý fonendoskop, jsou tyto: 3M™ Littmann® Classic III™ fonendoskop, 3M™ Littmann® CORE digitální fonendoskop 3M™ Littmann® Cardiology IV™ fonendoskop. Oba se vyznačují vysokou akustickou citlivostí, zvýšeným komfortem a pokročilými vlastnostmi a oba mají univerzální oboustranný hrudní snímač – jeden v rozměru pro dospělé a druhý pro pediatrické pacienty. Vzhledem k široké nabídce kombinací barev hadiček a provedení hrudního snímače si určitě vyberete fonendoskop, který odpovídá vašemu osobnímu stylu.

 

Potřebujete pomoc s výběrem toho nejvhodnějšího? Rádi vám s výběrem pomůžeme.


Technologie ladění usnadňuje osvojování práce s fonendoskopem.

Technologie ladění je další funkce fonendoskopů Classic III a Cardiology IV, díky které jsou skvělou volbou pro studenty, co si osvojují práci s fonendoskopem. Tento vynález společnosti 3M umožňuje poslouchat zvuky o různé frekvenci bez nutnosti přesouvat hrudní snímač. Jednoduchou změnou síly přítlaku na hrudní snímač měníte různé typy poslouchaných zvuků – při silném tlaku vysokofrekvenční zvuky, při lehkém tlaku nízkofrekvenční zvuky. S praxí se naučíte rychle najít a rozlišit různé zvuky, aniž byste museli hrudní snímač přesouvat.

  • Oba fonendoskopy jsou vybaveny oboustranným hrudním snímačem s laditelnou membránou na straně pro dospělé i na straně pro pediatrické pacienty. Pro nácvik poslechu pacientů různého věku a rozměrů vám tedy stačí jediný fonendoskop. Stranu pro pediatrické pacienty lze navíc převést na tradiční otevřený zvon, když jednodílnou membránu vyměníte za nechladivé pouzdro, abyste se mohli naučit i tuto auskultační techniku.

    VYZKOUŠEJTE U BLÍZKÉHO PRODEJCE


Další zdroje na podporu osvojení práce s fonendoskopem.

Využijte naše studijní zdroje jako doplněk své školní výuky.


  • iTunes Store je registrovaná ochranná známka společnosti Apple Inc. Google Play je ochranná známka společnosti Google Inc.