1. Czech Republic
 2. 3M Littmann fonendoskopy
 3. VÅ¡echny 3M™ Littmann® Stetoskop produkty
 4. Fonendoskopy
 5. Classic Fonendoskop
 6. 3M™ Littmann® Master Classic II™ fonendoskop, hrudní snímač černý, černé hadičky, 2141B

3M™ Littmann® Master Classic II™ fonendoskop, hrudní snímač černý, černé hadičky, 2141B

 • 3M ID 7100212871
 • UPC 00707387788957

Jednostranný hrudní snímač pro snazší uchopení a manévrování.

Laditelná membrána: možnost slyšet nízkofrekventní či vysokofrekventní zvuky mírnou změnou tlaku na přiložený hrudní snímač..

Měkké těsnící olivky výtečně akusticky těsní a pohodlně sedí.

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje

Detaily

Hlavní informace
 • Jednostranný hrudní snímač pro snazší uchopení a manévrování
 • Laditelná membrána: možnost slyšet nízkofrekventní či vysokofrekventní zvuky mírnou změnou tlaku na přiložený hrudní snímač.
 • Měkké těsnící olivky výtečně akusticky těsní a pohodlně sedí
 • Sluchátka se snadno individuálně upraví, aby pohodlně seděla. Zahnuté olivky sledují směr zvukovodu
 • Patentované těsnící olivky 3M™ Littmann® Snap-Tight Soft Sealing Eartips pohodlně sedí a výborně těsní

3M™ Littmann® Master Classic II™ fonendoskop spojuje oceňovaný ergonomický design a výbornou akustickou citlivost. Vykazuje spolehlivý výkon a pohodlné používání pro odborníky, kteří se zavázali poskytovat pacientům tu nejlepší péči.

3M™ Littmann® Master Classic II™ fonendoskop spojuje spolehlivý, univerzální akustický výkon technologie laditelné membrány se snadnou použitelností jednostranného hrudního snímače. Fonendoskop Master Classic II používají medici i zdravotničtí odborníci k detekci, poslechu a studiu srdečních a plicních ozev i jiných tělesných zvuků při vyšetření pacienta a stanovení diagnózy. Technologie laditelné membrány —vynález 3M —dovoluje lékařům slyšet zvuky o různých frekvencích pouhou změnou tlaku na hrudní snímač. Na rozdíl od dvoustranných modelů není třeba hrudní snímač obracet a znovu přikládat. Použijete-li slabší tlak, uslyšíte zvuky o nízké frekvenci, použijete-li poněkud větší tlak, uslyšíte vysokofrekvenční zvuky. Takto ušetřený čas můžete pak více soustředit na pacienta, jemuž nechladivá obruba hrudního snímače přináší větší komfort. Sluchátka se snadno upraví pro každou velikost hlavy roztažením nebo stisknutím ramen lyry. Dobře upevněné měkkce těsnící olivky se přizpůsobí každému uchu, výborně těsní a jsou pohodlné. Olivky sedí pevně na koncích ramen lyry a pro vyšší bezpečnost vyžadují značné úsilí při odstraňování. Pružné hadičky nové generace si uchovávají svoji flexibilitu a tvar i po těsném uložení v kapse. Zlepšená odolnost hadiček vůči tukům a alkoholu i tvorbě skvrn prodlužuje tak životnost fonendoskopu. Hadičky nové generace neobsahují latex, což je výhoda pro citlivé zdravotníky i jejich pacienty. A jako součást ochrany zdraví lidí i životního prostředí hadičky nové generace neobsahují ftalátová měkčidla. Fonendoskop Master Classic II se vyrábí v USA kvůli udržení stálé kvality. Dodává se spolu s velkými měkce těsnícími olivkami, s velkými tuhými olivkami a návodem k použití.

Specifikace

Zdroje

Podobné produkty

For industrial/occupational use only. Not for consumer sale or use.

Tento produkt je zdravotnickým prostředkem.